W naszych restauracjach organizujemy imprezy takie jak Sylwester, Walentynki, Halloween, Andrzejki, poza tym obsługujemy cateringowo duże eventy plenerowe (nawet na kilkaset osób), ale też takie na indywidualne zamówienie – zobacz niżej. W trakcie imprez na indywidualne zamówienie odpowiednio do życzenia naszych Gości dostosowujemy menu.

+48 602-157-868 / aleksandra.baj@beer-rest.pl

+48 790-787-222 / krzysztof.baj@beer-rest.pl

  • Urodziny
  • Rocznice
  • Komunie
  • Wigilie
  • Spotkania integracyjne
  • Stypy i inne

2 lokalizacje do wyboru

Tworzymy wyjątkowe miejsca w dzielnicach Wrocławia – na Muchoborze i Grabiszynie. Ich wyjątkowość polega na tym, że gościmy bardzo dobrym piwem, które sami warzymy w naszym browarze, do tego serwujemy lubiane dania i pasujące do piwa, a wystrój lokali i muzykę dobieramy tak, by tworzyły klimatyczne miejsce, w którym jest miło, jak na własnej kanapie…

Menu na zamówienie

W naszych restauracjach serwujemy dania z karty, ale jesteśmy w stanie przygotować dowolne menu na indywidualne zamówienie (no może z wyjątkiem sushi ;). W praktyce oznacza to, że możemy obsłużyć imprezę firmową, urodziny, chrzciny, komunię, Halloween, Andrzejki, wigilię czy stypę z daniami kuchni polskiej, włoskiej, amerykańskiej i meksykańskiej.

Możemy obsłużyć aż do 80 osób

W ramach organizowanych w naszych restauracjach imprez jesteśmy w stanie obsłużyć grupy od kilku osób, co jest standardem, nawet do 90 osób w Kraftowni Grabiszyn.

Muchobór

Tutaj organizujemy komunie, chrzciny, urodziny, stypy, imprezy firmowe, Halloween, Andrzejki i wigilie.

Możemy obsłużyć rezerwację do 40 osób.

Grabiszyn

Tutaj organizujemy komunie, chrzciny, urodziny, stypy, imprezy firmowe, Halloween, Andrzejki i wigilie.
Możemy obsłużyć rezerwację do 90 osób.

Możemy obsłużyć rezerwację do 90 osób.