logo

O nas

Poznaj

Naszą Historię

"Warzenie piwa to w takim samym stopniu nauka jak i sztuka."

O nas

Nasza firma Beer Rest sp. z o.o. powstała w lutym 2017r. Funkcjonujemy pod trzema nazwami – pierwszą jest „Staromiejski Piwowar”, nasz browar restauracyjny w Legnicy. Drugą jest „Kraftownia Muchobór” we Wrocławiu, a trzecią jest „Kraftownia Grabiszyn”, również we Wrocławiu.

Pomysł stworzenia browaru i restauracji zrodził się z pasji właściciela Krzysztofa Baja i jego marzeń o budowaniu w naszym kraju kultury picia piwa co najmniej takiej, jaką mają nasi sąsiedzi Czesi.

To w czeskiej restauracji o identycznej nazwie („Straromiejski Piwowar”) powstała wizja i przerodziła się w marzenie, które „Szef” realizuje na oczach i wraz z udziałem naszych gości .

 

Jesteśmy małą

Rodzinną Firmą

Naszą misją jest promować kulturę picia rzemieślniczego piwa i spożywania bardzo dobrych kuchni świata. Do tego domieszka dobrej muzyki rockowej, soulowej, bluesowej i fajna załoga, która stara się zapewnić jak najmilszą i jak najbardziej profesjonalną obsługę.

W naszych

Restauracjach

Stramy się tworzyć lokalny klimat miejsc, w których fajnie spędza się czas, wpada się „na piechotę”, nieraz kibicuje, ale też w których można zorganizować fajne imprezy lub rodzinne uroczystości. Staramy się być coraz lepsi i lepsi dla naszych gości, jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i pomysły. Ma być pysznie i to w jak najlepszej atmosferze!

W Ramach

naszych restauracji

Oferujemy organizację: Bankietów, przyjęć urodzinowych, weselnych oraz z innych okazji (mi. in. Sylwestra, Oktoberfest, Halloween, Andrzejków).

Organizacja Imprez